Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે
