Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Refresh
he: ריענון

en: About
he: אודות

en: Module Name
he: שם מודול
