Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Refresh
hr: Osvježi

en: About
hr: Opis
