Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Refresh
id: Segarkan

en: Title field is required.
id: Ruas judul diwajibkan.

en: About
id: Tentang
