Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Refresh
ka: განახლება
