Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: About
ku: دەربارە
