Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Refresh
nl: Verversen

en: Title field is required.
nl: Het titelveld is verplicht.

en: About
nl: Over

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Learning Path
nl: Leertraject
