Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Refresh
ps: تاندول

en: About
ps: په اړه
