Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Title field is required.
ro: Câmpul titlu este necesar.

en: About
ro: Despre

en: Module Name
ro: Denumirea modulului

en: Certificate
ro: Diploma

en: Learning Path
ro: Calea de învățare
