Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: About
sk: Informácie o
