Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
