Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Title field is required.
sv: Titelfältet är obligatoriskt.

en: About
sv: Om
