Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
