Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Certificate
vi: Chứng nhận
