Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Refresh
az: Yenilə

en: About
az: Haqqında
