Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Refresh
da: Opdatér

en: Title field is required.
da: Titelfeltet er obligatorisk.

en: About
da: Om

en: Module Name
da: Modulnavn
