Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: About
el: Περί
