Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Refresh
eo: Renovigu
