Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Title field is required.
et: Pealkirja väli on nõutud.

en: About
et: Programmist
