Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Refresh
fi: Päivitä

en: About
fi: Tietoja
