Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Name
fr: Nom

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Title field is required.
fr: Le champ titre est requis.

en: About
fr: À propos

en: Maximum score
fr: Note maximum

en: Certificate
fr: Certificat

en: Learning Path
fr: Parcours de formation
