Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Refresh
gl: Actualizar

en: About
gl: Información
