Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Title field is required.
hu: A <em>Cím</em> mező kötelező.

en: About
hu: Leírás

en: Maximum score
hu: Maximális eredmény

en: Certificate
hu: Tanúsítvány
