Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Refresh
is: Endurnýja

en: About
is: Um
