Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Refresh
jv: Anyari

en: About
jv: Ngenani
