Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: About
km: អំពី
