Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
