Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Refresh
oc: Refresca

en: About
oc: A prepaus
