Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Title field is required.
pt: O campo título é obrigatório.

en: About
pt: Sobre

en: Module Name
pt: Nome do módulo

en: Certificate
pt: Certificado

en: Learning Path
pt: Trilha de Aprendizagem
