Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Refresh
ru: Обновить

en: Title field is required.
ru: Поле заголовка является обязательным.

en: About
ru: Информация

en: Maximum score
ru: Максимальное количество баллов

en: Module Name
ru: Имя модуля

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Learning Path
ru: Путь обучения
