Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: About
te: గురించి
