Opigno Learning Path Creation (1.0.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: About
th: เกี่ยวกับ
