Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Title field is required.
it: Il campo titolo è obbligatorio.

en: About
it: Informazioni
