Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: About
be: Аб
