Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Refresh
bg: Обновяване
