Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Refresh
ca: Refresca

en: Title field is required.
ca: El camp títol és obligatori.

en: About
ca: Detalls
