Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Refresh
cs: Obnovení

en: About
cs: Popis
