Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Title field is required.
de: Titelfeld ist erforderlich.

en: About
de: Über

en: Module Name
de: Modulname

en: Number of attempts
de: Anzahl der Versuche

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Learning Path
de: Lernpfad
