Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Refresh
eu: Berritu

en: About
eu: (r)i buruz
