Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Refresh
hy: Թարմացում
