Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Title field is required.
ja: タイトルフィールドは入力必須です。

en: About
ja: アバウト

en: Maximum score
ja: 最大得点
