Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: About
lt: Apie
