Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: About
lv: Par
