Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
