Opigno Learning Path Creation (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: About
ne: बारेमा
