Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Title field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: About
pl: O stronie

en: Module Name
pl: Nazwa modułu
