Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Refresh
sl: Osveži

en: About
sl: O modulu
