Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Number of attempts
ta: முயற்சிகளின் எண்ணிக்கை
