Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Refresh
tr: Yenile

en: Title field is required.
tr: Başlık alanı zorunludur.

en: About
tr: Hakkında

en: Certificate
tr: Sertifika
