Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: On
ca: Actiu

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Picture
ca: Imatge

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Send
ca: Enviar

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
